
Фото: twitter_com_chubailiangЛікарі Франції розпочнуть випробування нового методу лікування коронавірусної хвороби: плазму крові людей, які одужали, переливатимуть хворим.
Про це повідомляє керівний координуючий орган лікарень Парижа AP-HP, Національний інститут медичних досліджень INSERM та Національна служба крові EFS.
«Клінічні дослідження включають переливання плазми від пацієнтів, які вже вилікувалися від COVID-19. Ця плазма містить антитіла, вироблені в організмі таких пацієнтів. Ці антитіла можуть допомогти пацієнтам у гострій фазі захворювання боротися з вірусом», – пояснили французькі фахівці.
Збір плазми розпочнеться з вівторка, 7 квітня, у трьох французьких регіонах.
Відділення національних пунктів крові запрошують 200 добровольців, які вже здолали вірус, щоб узяти у кожного по 600 мл плазми. Зібрана кількість буде розподілена на 600 доз. Далі на базі паризьких лікарень у дослідженні візьмуть участь 60 пацієнтів, інфікованих коронавірусом.
За прогнозами французьких фахівців, перших результатів експерименту можна очікувати за два-три тижні.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
