facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Чорнобильській зоні досі гасять пожежі

1x
Прослухати
--:--
--:--

У зоні відчуження та безумовного відселення продовжують гасити лісові пожежі.

Про це повідомляє ДСНС.

«Гасіння пожеж продовжується на території  Корогодського, Котовського та Денисовецького лісництв. Окремими осередками горить трав’яний настил та лісова підстилка», – йдеться у повідомленні

До ліквідації пожежі залучили 353 рятувальники та 89 одиниць техніки.

Нагадаємо, з 4 квітня в Чорнобильській зоні відчуження не можуть загасити пожежу. Станом на ранок 11 квітня в зоні відчуження продовжується гасіння окремих осередків пожеж.

10 квітня Центр ядерної безпеки повідомив, що повітря, забруднене пожежами у Чорнобильській зоні, досягне Києва, але небезпеки здоров’ю не несе.

Поділитися

Може бути цікаво

Сьогодні відзначається День Конституції України

Сьогодні відзначається День Конституції України

26 хв тому
«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

40 хв тому
На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

1 год тому
Окупанти атакували Київ: є постраждалі

Окупанти атакували Київ: є постраждалі

1 год тому