facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Нацгвардії виявили перший випадок COVID-19

1x
Прослухати
--:--
--:--

У військового строкової служби харківської бригади оперативного призначення виявили COVID-19. Зараз стан військового задовільний.

Про це повідомляє пресслужба Національної гвардії України.

9 квітня у військового, під час медичного огляду перед підготовкою до несення служби, виявили високу температуру. Його одразу відправили до Харківського шпиталю МВС України. Експрес-тест на COVID-19 показав негативний результат. Лікувати пневмонію нацгвардійця направили до Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні.

14 квітня у зв’язку з наявністю клінічних ознак коронавірусної хвороби йому провели тест ПЛР. 15 квітня результат тесту підтвердив наявність у хворого COVID-19.

Наразі військовому надається вся необхідна медична допомога. З людьми з яким він контактував призначили догляд.

У приміщеннях частини проводиться дезінфекція не менш, ніж 3 рази на добу. Пересування нацгвардійців у межах території, а також між військовими підрозділами обмежили.

Поділитися

Може бути цікаво

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

34 хв тому
«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

58 хв тому
Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

1 год тому
Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

1 год тому