facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Бойовики «ЛНР» повідомили про початок обміну у Щасті

1x
Прослухати
--:--
--:--

Бойовики вивезли заручників із Луганського СІЗО та повезли на обмін у місті Щастя.

Про це повідомляє підконтрольне бойовикам інтернет-видання ЛИЦ.

Як повідомила представниця бойовиків Ольга Кобцева, угруповання «ЛНР» передає українській стороні 11 людей, а забирає сім. Вона зазначила, що ще одна людина, яка раніше зверталася до бойовиків з проханням про обмін, зрештою відмовилася від нього.

Автобус з утримуваними вирушив від стін Луганського СІЗО/Фото: ЛИЦ

Нагадаємо, на Донеччині вже завершився обмін утримуваними. 16 квітня, відбувся обмін утримуваними між Донецьком і Києвом. Після повернення звільнені українці направляться на обов’язкову обсервацію.

Поділитися

Може бути цікаво

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

56 хв тому
Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

1 год тому
ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

1 год тому
Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

2 год тому