facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі бойовики тричі обстріляли позиції ЗСУ

1x
Прослухати
--:--
--:--

Протягом доби, 17 квітня, на Донбасі, в районі проведення операції Об’єднаних сил бойовики тричі порушили режим припинення вогню.

Про це повідомляє прес-центр ООС у Facebook.

Повідомляється, що всі ворожі обстріли зафіксовано в районі відповідальності оперативно-тактичної групи «Схід».

Так, поблизу Опитного за напрямом населеного пункту Веселе противник застосував автоматичні станкові гранатомети. Поряд з Гнутово бойовики обстріляли українські позиції зі станкових протитанкових гранатометів і кулеметів великого калібру.

Для провокацій українських підрозділів, які тримають оборону у Старогнатівки, бойовики використовували крупнокаліберні кулемети.

«Втрат серед наших захисників в результаті обстрілу ворожих немає», – йдеться в повідомленні.

Поділитися

Може бути цікаво

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

4 хв тому
Сьогодні відзначається День Конституції України

Сьогодні відзначається День Конституції України

38 хв тому
«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

52 хв тому
На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

1 год тому