![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
«Ти не один»: львівські підприємці заспівали про карантин
![«Ти не один»: львівські підприємці заспівали про карантин](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2020%2F05%2Fvirmenska_5b9a58407dc6d.jpg&w=1366&q=75)
Львівські підприємці разом заспівали у відео про карантин. Це продовження своєрідного флешмобу, який запустили українські бізнесмени. Першими про карантин заспівали одесити. Далі естафету прийняли Дніпро та Київ.
Автором ідеї заспівати про карантин у Львові став Олександр Бережанський, власник та CEO компанії «BERTA group», слова пісні написав співак Павло Табаков.
«Усі львівські бізнесмени, мої колеги та друзі, до яких я звернуся із задумом продовжити флешмоб Одеси, Дніпра та Києва, погодилися практично одразу. І це в часі, коли кожному із нас ледь не цілодобово доводиться докладати великих зусиль, аби наші бізнеси вижили», — каже Олександр Бережанський.
Пісню та кліп записали за тиждень. Експрес-урок з вокалу підприємцям давав Павло Табаков.
16 березня, як тільки в Одесі оголосили карантин, місцевий шоумен, музикант, продюсер Андрій Войников вирішив написати пісню, щоб допомогти місту переконати одеситів не виходити з дому без гострої потреби. Його ініціатива стала флешмобом національного масштабу.