

За минулу добу бойовики 21 раз порушили режим припинення вогню. 5 українських військових поранені.
Про це повідомляє пресцентрі штабу Операції об’єднаних сил.
Бойовики вели вогонь з артилерійських систем і мінометів, які заборонені Мінськими домовленостями. Також використовували озброєння бойових машин піхоти, кулемети й стрілецьку зброю.
Обстріли зафіксували поблизу Мар’їнки, Старогнатівки, Широкиного, а також неподалік Авдіївки, Новоселівки Другої, Тарамчука, Пісків і Кримського.
«За даними розвідки, 7 травня українські військовослужбовці знищили 7 російських окупантів та ще 5 поранили. Окрім цього наші воїни знищили військову вантажівку противника», — пишуть в ООС.
Від початку цієї доби бойовики випустили 24 міни 120-го калібру по позиціях українських військових біля Оріхового та застосували станкові протитанкові гранатомети.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
