facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Медики «швидкої» у Харкові оголосили безстроковий страйк

1x
Прослухати
--:--
--:--

18 травня безстроковий страйк почали медики швидкої допомоги Харкова. Пояснюють своє рішення тим, що їм не виплатили надбавку за додатковий ризик під час роботи в період епідемії коронавірусу і не забезпечили костюмами спецзахисту.

Про це медики написали у відкритому листі губернатору.

«Ми всі їздимо на COVID-19, пневмонії, підозри, перевезення підтверджених. Усі члени бригади контактують з пацієнтами і рівною мірою схильні до зараження. Менш ніж 5% наших колег отримали виплати. Одноразові костюми використовуємо по два і більше разів», — йдеться у листі.

Звернення підписали більше 60 людей. У Харківській області кожен четвертий хворий на коронавірус — медик.

Нагадаємо, в Україні зафіксували 18 616 випадків COVID-19, з них 535 — летальні. Одужали 5 276 людей.

За минулу добу кількість хворих на коронавірус у світі зросла на 82 тисячі, нині загальне число випадків становить 4 мільйони 804 тисяч. Лідером за темпами поширення захворювання є США — 19 891 випадок за добу. На другій позиція Росія — там підтвердили 9 тисяч 709 випадків.

Поділитися

Може бути цікаво

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

5 хв тому
НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

39 хв тому
В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

1 год тому
Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

2 год тому