
Фото: Facebook-сторінка Ганна Рибарчук1x
Прослухати
--:--
--:--
Лікарка-анестезіолог із Чернівецької міської лікарні Ганна Рибарчук вдруге заразилася коронавірусом.
Про це вона написала на своїй сторінці в Фейсбуці.
Розповідає: сьомий день хворіє на пневмонію і отримала позитивний результат тесту на COVID-19, який у неї діагностували раніше.
«Пояснення у мене одне — без антитіл в крові, після першого епізоду хвороби, «вилетіла» знову на роботу. Якось так», — написала Анна.
Медик додала, що, на її думку, людям ще рано нехтувати засобами безпеки — ходити без масок і респіраторів та відпочивати компаніями.
Станом на 1 червня в Україні лабораторно підтверджено 24 012 випадків COVID-19. За добу зафіксовано 340 нових випадків.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
1 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
2 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
3 год тому