facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Нафта Brent зросла в ціні вище $38 за барель

1x
Прослухати
--:--
--:--

Ф’ючерси на нафту марки Brent з постачанням у серпні у вівторок зранку під час торгів зросли в ціні до 38,65 долара за барель.

Про це йдеться в даних Bloomberg.

За даними видання станом на 7:58, вартість ф’ючерсів на нафту марки Brent піднялася на 0,86%.

При цьому ціна липневих ф’ючерсів на нафту марки WTI зросла до 35,64 долара за барель, додавши 0,56%.

Нагадаємо, що нафта подешевшала після того, як звіт Американського інституту нафти (API) показав, що запаси нафти в США виросли за підсумками минулого тижня на 8,4 млн бар. Це більше, ніж прогнозували галузеві експерти.

Запаси бензину знизилися на 2,2 млн барелів, дистилятів – виросли на 6,1 млн барелів. Водночас збільшилися запаси нафти на НПЗ.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді всім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського Радіо:

? якщо у вас Android

? якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

31 хв тому
Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

1 год тому
Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

1 год тому
На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

1 год тому