facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Фінляндії послаблюють карантин: відкривають ресторани, музеї та басейни

1x
Прослухати
--:--
--:--

Фінляндія поновлює роботу ресторанів кав’ярень, музеїв та басейнів на тлі чергового етапу послаблення карантину.

Про це повідомляє «Європейська правда» із посиланням на Yle.

Наразі заклади зможуть приймати половину від кількості відвідувачів, на яку розраховані. Для літніх майданчиків жорстких обмежень щодо кількості клієнтів немає.

Закладам дозволили працювати до 23 години вечора, а продаж алкоголю заборонений після 22 години.

Попри дозвіл працювати, не всі заклади планують відкриватися одразу.

Уряд вирішив закрити заклади громадського харчування 4 квітня у зв’язку з епідемією, але вже до того багато закладів закрилися самі через різке зниження кількості клієнтів.

Влада країни підготувала план фінансової підтримки ресторанної галузі для компенсації збитків, яких зазнали підприємці у зв’язку з карантином.

Із 15 червня також відновили роботу відкриті і закриті басейни, але з обмеженням на кількість відвідувачів —не більш ніж 10 у кожній секції. Один відвідувач може перебувати у басейні не більше 2 годин.

За останню добу в країні виявили 26 нових випадків коронавірусу, одна людина померла.

Із початку епідемії, у Фінляндії зареєстрували 6 885 випадків коронавірусу. 318 людей померли, понад 5 500 — одужали.

Поділитися

Може бути цікаво

У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

15 хв тому
На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

49 хв тому
Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

1 год тому
Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

1 год тому