
У Тернополі дитсадок закрили на карантин через спалах коронавірусу
Автор
Фото: пресслужба Тернопільської міської ради1x
Прослухати
--:--
--:--
Коронавірус виявили у 5 вихованців групи у Тернопільському дитячому садочку №6.
Про це повідомляє Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом у Facebook.
Дітей та працівників закладу помістили на двотижневу самоізоляцію. За ними буде вестися медичне спостереження. Коли відновлять роботу дитсадка, невідомо.
Загалом станом на 5 липня на Тернопільщині зареєстрували 2069 випадків COVID-19 (з них 459 захворілих – у Тернополі), 30 – летальних, 1252 людей одужали.
Нагадаємо, станом на ранок 5 липня в Україні 48 500 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За добу зафіксували 823 нові випадки захворювання, серед них у 53 дітей та 53 медпрацівників.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
8 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
9 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
9 год тому