facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Кличко: У столиці дозволили роботу деяких закладів після 22:00

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Києві 6 липня послабили карантин, оскільки столиця вже відповідає усім критеріям для послаблення. Тому закладам харчування та кінотеатрам дозволили працювати після 22 години.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу 6 червня.

«Сьогодні комісія з надзвичайних ситуацій міста дозволила ресторанам, закладам громадського харчування та кінотеатрам працювати після 22 години з дотриманням санітарних норм і регламентів», — повідомив Кличко.

Також, як уточнили в Київській міській державній адміністрації, після 22:00 зможуть працювати й столичні театри.

Водночас, за словами Кличка, роботу розважальних закладів та проведення культурно-масових заходів залишається до 22:00.

Він зазначив, що місто продовжує перевірки суб’єктів господарювання на дотримання регламенту роботи. Минулого місяця щодо закладів склали 369 протоколів про порушення роботи ринків, магазинів, торгових центрів та закладів харчування.

Зазначимо, що станом на 6 липня до послаблення карантину не готові вісім областей України, натомість Київ вже відповідає усім критеріям для послаблення.

Поділитися

Може бути цікаво

ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

14 хв тому
На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

18 хв тому
У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, —  розвідка

У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, — розвідка

46 хв тому
Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

1 год тому