facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В Японії через зливи загинули 52 людини

1x
Прослухати
--:--
--:--

В Японії через зливи загинули 52 людини, а понад 10 залишаються зниклими безвісти.

Про це повідомляє NHK.

Найвищий ступінь небезпеки оголошено в префектурах Фукуока, Сага і Нагасакі на південному заході країни.

У деяких районах тільки за одну годину випало понад 110 мм опадів.

У восьми префектурах оголошено небезпеку сходження зсувів.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

В Україну повернули сімох цивільних, які перебували в російській неволі

В Україну повернули сімох цивільних, які перебували в російській неволі

37 хв тому
Ворожий обстріл Миколаївщини: вогонь знищив 10 гектарів пшениці в Куцурубській громаді

Ворожий обстріл Миколаївщини: вогонь знищив 10 гектарів пшениці в Куцурубській громаді

59 хв тому
На Полтавщині розбився винищувач МіГ-29: з літаком було втрачено зв’язок

На Полтавщині розбився винищувач МіГ-29: з літаком було втрачено зв’язок

1 год тому
На Івано-Франківщині археологи знайшли кістяну фішку для гри

На Івано-Франківщині археологи знайшли кістяну фішку для гри

1 год тому