facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Одесі закрили на карантин дитячий будинок — там 17 хворих на COVID-19

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Одесі закрили на карантин дитячий будинок «Перлинка». спочатку COVID-19 діагностували у одного зі співробітників. У закладі одразу взяли аналізи у всіх контактних працівників та вихованців. Частина з тестів виявилася позитивною, розповідає директор Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич:

«Провели тестування абсолютно всіх причетних до діяльності даного закладу, більш, ніж 70 тестів, і серед усіх виявлено, що носієм вірусу є 15 дітей та 2 дорослих».

З моменту виявлення спалаху дитбудинок «Перлинка» закрили на жорсткий карантин. Дітей та вихователів забезпечують усім необхідним, додала Олена Буйневич:

«Незважаючи на те, що абсолютно всі вони почувають себе задовільно, жодних ознак респіраторних захворювань немає, сьогодні прийняте рішення про ізоляцію тих, у кого виявлено даний вірус, і крім того, увесь заклад піде на режим обсервації, буде працювати у закритому режимі, коли діти та вихователів будуть знаходиться всередині закладу, забезпечені абсолютно всім».

Карантин триватиме щонайменше 2 тижні. Наступні тести працівникам та дітям робитимуть через 14 днів. Якщо вони виявляться позитивними, карантин продовжують. 

Юлія Афанасьєва, Громадське радіо, Одеса

Поділитися

Може бути цікаво

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

40 хв тому
Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

55 хв тому
Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

1 год тому
У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору

У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору

10 год тому