facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі бойовики 17 разів порушили режим припинення вогню

1x
Прослухати
--:--
--:--

У зоні бойових дій на Донбасі 19 липня бойовики 17 разів порушили режим припинення вогню. Втрат серед українських захисників за минулу добу немає.

Про це повідомляє штаб операції Об’єднаних сил.

Бойовики вели вогонь із заборонених Мінськими домовленостями артилерійських систем калібру 152 мм і 122 мм, 120 та 82 мм мінометів, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

Під обстріли потрапили позиції військ поблизу Луганського, Причепилівки, Водяного, Старогнатівки, Лебединського, Талаківки та Авдіївки.

Від початку поточної доби, 20 липня, бойовики 2 рази порушили режим припинення вогню: поблизу Миронівського використали артилерійські системи 122 калібру та 120 мм міномети, а з ручних протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів обстріляли війська поблизу Мар’їнки. Наразі без втрат серед українських військових.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Повітряні сили розповіли, чим росіяни атакували Україну цієї ночі

Повітряні сили розповіли, чим росіяни атакували Україну цієї ночі

10 хв тому
Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

35 хв тому
«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

58 хв тому
ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

1 год тому