
Минулої доби бойовики один раз відкривали вогонь поблизу Новолуганська — ООС

30 липня зафіксували один постріл бойовиків з підствольного гранатомету, його здійснили поблизу Новолуганська.
Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.
«Постріл ніс провокативний характер і був неприцільним, тому наші бійці вогонь у відповідь не відкривали», — інформували у штабі.
Від початку поточної доби ворог здійснив черговий провокативний обстріл поблизу Новотошківського, використавши для цього підствольні гранатомети та стрілецьку зброю. Вогонь у відповідь не відкривався.
Нагадаємо, з 27 липня на Донбасі почав діяти новий режим припинення вогню, про який у Мінську домовилися учасники Тристоронньої контактної групи.
28 липня бойовики також здійснили один постріл з підствольного гранатомету поблизу Шумів на Донеччині. Від початку вступу в силу режиму припинення вогню поранених та загиблих воїнів зі складу Об’єднаних сил немає.
Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.
Встановлюйте додатки Громадського радіо:
Може бути цікаво


Удар по демінерах норвезької організації на Херсонщині: кількість загиблих зросла до двох

Скандал довкола полку «Скеля»: ми поспілкувалися з його представником і авторкою розслідування. І ось що дізнались
