facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Японії COVID-19 вперше виявили у двох собак

1x
Прослухати
--:--
--:--

В Японії у двох собак підтвердили коронавірус.

Про це повідомляє агентство Kyodo.

Повідомляється, що домашні тварини були протестовані в рамках спеціальної програми компанії Anicom, яка надає свої послуги по догляду за вихованцями, поки їх власники проходять лікування від коронавірусу.

У собак, які були передані на перетримку, не спостерігається ніякого погіршення самопочуття.

За даними ВООЗ, інформації про передачу інфекції від тварини до людини досі немає.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Залізничного мосту через Північнокримський канал в Криму більше не існує — ССО (ВІДЕО)

Залізничного мосту через Північнокримський канал в Криму більше не існує — ССО (ВІДЕО)

28 хв тому
Чат-бот для повернення молоді з окупації та РФ: як ним скористатися

Чат-бот для повернення молоді з окупації та РФ: як ним скористатися

55 хв тому
Росіяни ударили по Кривому Рогу, є поранені і загиблі

Росіяни ударили по Кривому Рогу, є поранені і загиблі

1 год тому
На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

1 год тому