facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У двох футболістів київського «Динамо» підтвердили COVID-19

1x
Прослухати
--:--
--:--

У двох гравців київського футбольного клубу «Динамо» — форварда Назарія Русина й захисника Романа Вантуха — підтвердили інфікування COVID-19.

Про це повідомляють на сайті клубу. Обох ізолювали від команди на двотижневий карантин.

Після цього всім гравцям «Динамо» в екстреному порядку провели ПЛР-тести на: всі інші результати виявилися негативними.

У клубі зазначають, що тренувальний процес «Динамо» триває в штатному режимі, а медична група контролює ситуацію й уважно стежить за здоров’ям футболістів, тренерів та персоналу.

Крім того, випадок COVID-19 виявили в одного з футболістів академічної групи хлопців 2006 року народження.

Всіх гравців цієї вікової групи «Динамо» відправили на двотижневий карантин. Зараз матчів у «Динамо» немає, оскільки новий сезон ще не почався. Матчі нового сезону Української прем’єр-ліги мають стартувати наприкінці серпня.

Поділитися

Може бути цікаво

Російський FPV-дрон вбив поліцейського з Тернопільщини на Херсонщині

Російський FPV-дрон вбив поліцейського з Тернопільщини на Херсонщині

9 хв тому
Генштаб відсторонив командира «Скелі» після журналістського розслідування

Генштаб відсторонив командира «Скелі» після журналістського розслідування

19 хв тому
Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ проти Росії

Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ проти Росії

36 хв тому
Полковник СБУ Дмитро Козюра отримав довічне ув’язнення за співпрацю з ФСБ РФ

Полковник СБУ Дмитро Козюра отримав довічне ув’язнення за співпрацю з ФСБ РФ

1 год тому