facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі бойовики один раз порушили «тишу»

1x
Прослухати
--:--
--:--

З початку поточної доби в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі бойовики один раз порушили режим припинення вогню.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Так, після обіду бойовики обстріляли українські позиції з підствольного гранатомета у Мар’їнки.

«На всіх ділянках фронту режим тиші зберігався повною мірою. Військовослужбовці Об’єднаних сил на свідомі провокації з боку противника вогонь у відповідь не відкривали», – йдеться в повідомленні.
Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Аномальна спека у Франції забрала життя 18 людей: серед загиблих — діти

Аномальна спека у Франції забрала життя 18 людей: серед загиблих — діти

32 хв тому
Дрони для боротьби з наркоторгівлею Гондурас закупить в України

Дрони для боротьби з наркоторгівлею Гондурас закупить в України

1 год тому