facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Будівлю Луганської ОДА закрили на карантин через виявлений COVID-19

1x
Прослухати
--:--
--:--

Заходи із запобігання розповсюдження COVID-19 запроваджені у будівлі Луганської облдержадміністрації, розташованої у Сєвєродонецьку, на 14 днів.

Пише видання «Зміст» з посиланням на дані відомства.

«У зв’язку з реєстрацією випадків захворювання у будівлі за адресою проспект Центральний, 59, м. Сєвєродонецьк з 12 серпня 2020 року на 14 календарних днів в ОДА запроваджені відповідні запобіжні заходи», — йдеться у розпорядженні голови адміністрації.

Рекомендовано обмежити доступ сторонніх осіб до будівлі. Також обмеження стосуються проведення масових заходів, нарад, засідань колегіальних і дорадчих органів та переведення їх у режим телефонних або відеоконференцій.

В адміністрації щоденно проводитимуть температурний скринінг працівників та опитування про стан здоров’я на початку і в середині робочого дня. За можливості, працівники будуть переведені на віддалений доступ до роботи.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android
якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Повітряні сили розповіли, чим росіяни атакували Україну цієї ночі

Повітряні сили розповіли, чим росіяни атакували Україну цієї ночі

2 хв тому
Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

28 хв тому
«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

50 хв тому
ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

ДСНС: У Запоріжжі через нічні авіаудари росіян 9 людей травмовані, з них — 2 дітей

1 год тому