facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі бойовики три рази за добу порушили «режим тиші»

1x
Прослухати
--:--
--:--

На Донбасі 19 серпня українські військовослужбовці задокументували 3 порушення режиму припинення вогню.

Про це повідомляє штаб ООС.

Обстрілювали один раз поблизу Луганського і двічі біля Попасної зафіксовано вогневу активність бойовиків зі стрілецької зброї. У всіх випадках поодинокі постріли були провокаційними й не завдали загрози життю воїнам ЗСУ, тому українські захисники зброю у відповідь не застосовували.

З початку поточної доби, 20 серпня, на всіх ділянках фронту спостерігається тиша, порушення режиму припинення вогню військові не зафіксували.

Нагадаємо, на засіданні Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) її учасники погодили 20 ділянок розмінування та чотири нові ділянки розведення на Донбасі.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android
якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

4 хв тому
НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

38 хв тому
В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

1 год тому
Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

2 год тому