facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

МОЗ оновило правила навчання в школах в умовах карантину

1x
Прослухати
--:--
--:--

Міністерство охорони здоровʼя оновило правила для навчання в школах в умовах пандемії.

Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоровʼя Максим Степанов.

Учням 1—4 класів дозволять ходити в школах без медичних масок або респіраторів. Якщо хоча б один учень заразиться коронавірусом, то весь клас повинен йти на самоізоляцію.

У «помаранчевих» зонах педагогам рекомендують носити захисні щитки, а в «жовтих» і «зелених» зонах — просто дотримання соціальної дистанції.

Антисептики повинні бути тільки на вході до шкіл. Усередині школи учні та викладачі повинні мити руки після кожного уроку.

Степанов зазначив, що зміни обговорювалися з педагогами та міжнародними партнерами. Всі правила будуть опубліковані на сайті Міністерства охорони здоровʼя найближчим часом.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android
якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

26 хв тому
У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

38 хв тому
На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

1 год тому
Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

1 год тому