facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Бойовики з гранатомета вели вогонь біля Хутора Вільний — ООС

1x
Прослухати
--:--
--:--

25 серпня бойовики відкривали вогонь біля Хутора Вільний з автоматичного станкового гранатомету.

Про це повідомляє штаб ООС.

«Ця провокація не несла загрози нашим оборонцям, тому українські підрозділи зброю у відповідь не застосовували. Бойових втрат, внаслідок ворожого пострілу, немає», – кажуть у ООС.

Двоє військовослужбовців Об’єднаних сил напередодні підірвалися на ворожій протипіхотній осколковій міні натяжної дії ПОМ-2, яку окупанти скинули за допомогою БПЛА.

«25 серпня в смузі відповідальності бригади морської піхоти під час проведення огляду місцевості двоє військовослужбовців підірвалися на ворожій протипіхотній осколковій міні натяжної дії ПОМ-2. Внаслідок вибуху вони отримали осколкові поранення і зараз знаходяться на лікуванні. Стан їхнього здоров’я задовільний», – додають у ООС.

В штабі ООС попередньо встановили, що протипіхотна міна була закинута дистанційним методом, що окупанти неодноразово застосовували в Донецькій та Луганській областях.

В пресслужбі також наголосили, що окрім вибуху зазначеної міни, військовослужбовцями підрозділів частини та спостерігачами української сторони СЦКК більше порушень в цей день зафіксовано не було.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android
якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні

43 хв тому
Атака на Кривий Ріг: кількість поранених зросла, що відомо про наслідки

Атака на Кривий Ріг: кількість поранених зросла, що відомо про наслідки

1 год тому
СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

СБУ: Ексзаступника секретаря РНБО та його спільників викрили на незаконному привласненні понад 21 га у Києві

2 год тому
Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

3 год тому