facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Києві повідомили про мінування станції метро «Хрещатик»

1x
Прослухати
--:--
--:--

У столичному метро повідомляють, що невідомі «замінували» станцію «Хрещатик».

Про це повідомляє пресслужба метрополітену

«Станцію «Хрещатик» + пересадку і станцію «Площа Льва Толстого» + пересадку зачинено на вхід та вихід. Надійшов анонімний дзвінок про мінування!», – кажуть у пресслужбі.

Інформацію про відкриття станцій повідомлять після перевірки інформації.


Станом на 19:00 правоохоронці та вибухотехніки завершили перевірку ст. «Хрещатик», вибухонебезпечних предметів не виявили.

«Станцію та пересадку на «Майдан Незалежності» відчинено для пасажирів.
На ст.«Площа Льва Толстого»(+ пересадка) ще триває перевірка. Про відкриття станції додатково повідомлять», – кажуть у метрополітені.
Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

16 хв тому
На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

20 хв тому
У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, —  розвідка

У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, — розвідка

49 хв тому
Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

1 год тому