facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Доба на Донбасі: бойовики двічі порушили «режим тиші»

1x
Прослухати
--:--
--:--

Збройні формування Росії два рази порушили режим припинення вогню. Поблизу Новолуганського  і Авдіївки. Бойових втрат і поранень серед українських захисників не має.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

«Так, поблизу Новолуганського противник відкрив вогонь із підствольного гранатомета, неподалік Авдіївки застосував ручний протитанковий гранатомет», – йдеться в повідомленні.

В обох випадках ворожі постріли були неприцільними, тому українські військовослужбовці вогонь у відповідь не відкривали, зазначили в штабі.

Від початку поточної доби, 6 жовтня, на усіх ділянках лінії розмежування спостерігається тиша, порушень режиму припинення вогню не зафіксували.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android
якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

1 хв тому
Тимчасовий захист у ЄС для українців хочуть продовжити, але не для військовозобовʼязаних — пропозиція Єврокомісії

Тимчасовий захист у ЄС для українців хочуть продовжити, але не для військовозобовʼязаних — пропозиція Єврокомісії

16 хв тому
На Чернігівщині росіяни вдарили по АЗС, є постраждалий

На Чернігівщині росіяни вдарили по АЗС, є постраждалий

44 хв тому
Обмеження для Starlink у Європі не вплинуть на українських користувачів, — телеком-аналітик

Обмеження для Starlink у Європі не вплинуть на українських користувачів, — телеком-аналітик

54 хв тому