facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

До кінця місяця плануємо збільшити забезпеченість системами кисню до 80% — нардеп

1x
Прослухати
--:--
--:--

Говорити про жорсткий карантин в україні зарано, але у системі лікування хворих на COVID-19 потрібно вирішити кілька проблем.

Про це сказав в ефірі Громадського радіо народний депутат від партії «Слуга народу» Василь Мокан.

«Потрібне збільшення кількості тестувань, збільшення спроможності обробки цих даних, щоб зменшити черги і забезпечити тестуваннями людей. Зараз, з одного бокує можливість протестуватися, але є черги.

Щоб цю проблему вирішити, залучили потужності приватних лабораторій. Друга проблема, яку нині вирішують, це те, що на даному етапі нам вистачає ліжко-місць, апаратів ШВЛ, але не вистачає систем кисню. Тобто, до кінця місяця потрібно збільшити з 40% до 80% забезпеченість кисневими системами, щоб не було дефіциту», — сказав Василь Мокан.

За словами нардепа, у середньому заповненість ліжок по країні 60%. Водночас є регіони, де набагато нижче ця цифра, а є регіони, де вже за 80%.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android
якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

Рятувальники ліквідували наслідки нічної атаки РФ на Київ

11 хв тому
Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

Зеленський повідомив про атаку Сил оборони на НПЗ у Краснодарському та Ярославському регіонах РФ

37 хв тому
ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

ДСНС: Суми знову пережили серію ворожих атак

1 год тому
Сьогодні відзначається День Конституції України

Сьогодні відзначається День Конституції України

1 год тому