facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі бойовики один раз порушили «режим тиші» — штаб ООС

1x
Прослухати
--:--
--:--

Від початку 18 жовтня бойовики один раз порушили режим припинення вогню — біля Авдіївки вони застосували ручний протитанковий гранатомет та стрілецьку зброю.

Про це йдеться у вечірньому зведенні штабу Операції Об’єднаних сил.

У відповідь на вогневі провокації українські військові зброю не застосовували. У штабі додали, що поранених та загиблих серед українських військових немає.

Також за добу сапери розмінували понад 4 гектари території та передали на знищення 41 боєприпас. Крім того, рятувальники Об’єднаних сил відремонтували 4 пошкоджені будинки, ще на 5 роботи тривають.

За минулу добу, 17 жовтня, бойовики 5 разів відкривали вогонь — біля Водяного, Авдіївки та Шумів.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android
якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

28 хв тому
Росіяни вбили на Херсонщині фахівця з розмінування міжнародної організації NPA

Росіяни вбили на Херсонщині фахівця з розмінування міжнародної організації NPA

40 хв тому
Статки Ілона Маска скоротилися до 957 мільярдів доларів

Статки Ілона Маска скоротилися до 957 мільярдів доларів

46 хв тому
ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

1 год тому