facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі бойовики двічі порушували режим тиші

1x
Прослухати
--:--
--:--

Від початку доби бойовики двічі обстріляли позиції українських військ на Донбасі.

Про це йдеться у вечірньому зведенні штабу ООС.

Зазначається, що вранці противник порушив режим припинення вогню, застосувавши ручний протитанковий гранатомет та стрілецьку зброю поблизу населеного пункту Луганське.

Окрім того, поблизу Авдіївки на перетині лінії розмежування, українські військові зафіксували ворожий безпілотний апарат.

«Безпілотник противника було подавлено українськими засобами радіоелектронної боротьби, що унеможливило його подальше використання. Ворожі провокації не становили загрози, тому наші воїни вогонь у відповідь не відкривали. Бойових втрат і поранень серед українських захисників немає», — додали в штабі ООС.

Поділитися

Може бути цікаво

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

27 хв тому
Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

38 хв тому
Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

1 год тому
РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

1 год тому