
Бойовики двічі порушували режим припинення вогню на Донбасі
Фото: УкрінформУ суботу бойовики двічі порушували режим тиші на Донбасі.
Про це йдеться у зведенні штабу ООС.
Зазначається, що обстріли бойовиків зафіксували неподалік населеного пункту Шуми. Вони вели неприцільний вогонь зі стрілецької зброї. Вогонь у відповідь українські захисники не відкривали.Бойових втрат і поранень серед українських військовослужбовців немає.
Окрім того, зазначається, що військовослужбовці Збройних Сил разом із вогнеборцями ДСНС ліквідували осередки пожеж поблизу населеного пункту Лопаскине. Й уздовж лінії розмежування сапери ДСНС розмінували майже 10 гектарів території та передали на знищення 55 вибухонебезпечних предметів.
«Для мінімізації наслідків артилерійських обстрілів попередніх років рятувальники Об’єднаних сил проводять роботи з відновлення пошкоджених житлових будинків та об’єктів інфраструктури. Упродовж доби вони відремонтували 9 будинків. Ще на 10 об’єктах роботи тривають», — йдеться у повідомленні штабу.
Може бути цікаво


У Запоріжжі посилюють захист від дронів: встановлюють антидронові сітки, а вікна закривають бронеплівкою

У Запоріжжі заборонено перебувати на пляжах ще з 2022 року, але люди нехтують цією забороною, — речник ОВА
