
США виділять 5 мільйонів доларів допомоги постраждалим у Нагірному Карабаху
Фото: AFPСША вітають припинення бойових дій між Вірменією і Азербайджаном у Нагірному Карабаху і виділяють $5 млн на гуманітарну допомогу постраждалим від конфлікту.
Про це йдеться в заяві Державного департаменту США.
«Поряд з дипломатичними зусиллями США надають гуманітарну допомогу в сумі $5 млн для підтримки операцій Міжнародного комітету Червоного Хреста та інших партнерів з числа міжнародних і неурядових організацій з метою допомоги людям, постраждалим в результаті недавніх бойових дій», — говориться у заяві.
Допомога надається з фондів Державного департаменту та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Кошти призначені для забезпечення постраждалих продовольством, медичними послугами, тимчасовим житлом та надання іншої надзвичайної допомоги.
Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.
Встановлюйте додатки Громадського радіо:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS
Може бути цікаво


Удар по демінерах норвезької організації на Херсонщині: кількість загиблих зросла до двох

Скандал довкола полку «Скеля»: ми поспілкувалися з його представником і авторкою розслідування. І ось що дізнались
