facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі бойовики стріляли з гранатометів поблизу Шумів

1x
Прослухати
--:--
--:--

У понеділок, 14 грудня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зберігалася «тиша», однак увечері бойовики порушили перемир’я.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

Підтримайте Громадське радіо на Спільнокошті

Так, ворожі обстріли були зафіксовані недалеко від населеного пункту Шуми. Бойовики відкривали вогонь з ручних протитанкових і підствольних гранатометів.

«Постріли були неприцільними і не несли загрози життю наших воїнів, тому вогонь вони не відкривали», — йдеться у повідомленні.

Внаслідок обстрілу жоден український військовий не постраждав. При цьому ситуація в районі ООС залишається контрольованою.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

1 хв тому
Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

12 хв тому
Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

41 хв тому
РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

55 хв тому