facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Королеві Єлизаветі та принцу Філіпу зробили щеплення від COVID-19

1x
Прослухати
--:--
--:--

Королева Великої Британії та герцог Единбурзький отримали щеплення від Covid-19, повідомило джерело у Букінгемському палаці, пише BBC.

Щеплення проводив домашній лікар у Віндзорському замку.

Підтримайте Громадське радіо на Спільнокошті

Джерело додало, що королева вирішила повідомити, що вона зробила щеплення, щоб запобігти подальшим спекуляціям.

Пара самоізолювалася у своєму будинку в Віндзорському замку, після того як вирішила провести тихе Різдво у своїй резиденції в Беркширі, замість традиційних зборів королівської родини в Сандрінгемі.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

«Циркони», «Іскандери» та безпілотники: Повітряні сили розповіли про російську атаку

16 хв тому
На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

На Дніпропетровщині через російські удари по АЗС постраждали 2 людей

37 хв тому
Окупанти атакували Київ: є постраждалі

Окупанти атакували Київ: є постраждалі

1 год тому
У Польщі затримали українця, який нібито погрожував президенту Навроцькому

У Польщі затримали українця, який нібито погрожував президенту Навроцькому