--:--
--:--

Українські боксери молодіжної збірної здобули 4 перемоги на змаганнях у Чорногорії

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 2 хв

У місті Будва, що у Чорногорії пройшли завершальні фінальні поєдинки на Міжнародному турнірі «Адріатична перлина». Участь у ньому взяли близько 140 спортсменів з 13 країн. Українська чоловіча збірна серед молоді, очолювана старшим тренером Олегом Кудіновим, завоювала на турнірі чотири золоті нагороди.

Про це пише пресслужба Федерації боксу України.

Троє українців з молодіжної збірної здобули перемоги у своїх поєдинках 21 лютого. Усі троє спортсменів перемогли представників Росії.

«Геннадій Масленніков у категорії до 60 кг виявився сильнішим за Тенгіза Котояна. Ратмір Турчанінов, який представляє Україну у категорії 64 кг, виграв у Донієра Назарова. Ще один українець Матвій Ражба у вазі до 81 кг не залишив шансів ще одному представнику РФ Василю Кавєріну», — кажуть у Федерації..

Фінали відбулися у 14 вагових категоріях, усього на ринг вийшли шість українських спортсменів.

Не вдалося перемогти в останній день іншим трьом українцям.Дмитро Пащенко (46-49 кг), Василь Ткачук (+91 кг) та єдина дівчина серед претенденток на «золото» з України Марина Стойко (69 кг) зупинилися за крок до вершини.

А 20 лютого чемпіоном турніру у ваговій категорії 69 кг став лідер молодіжної збірної України Юрій Захареєв.

Для молодіжної збірної України змагання у Чорногорії — один з важливих етапів підготовки до молодіжного чемпіонату світу-2021, який у квітні має відбутися у Польщі.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.