facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Луганщині від COVID-19 почали вакцинувати військових

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Луганській області стартувала вакцинація від коронавірусу військовослужбовців. Спочатку щеплення зроблять військовим медикам.

Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної державної адміністрації.

Першим щеплення отримав капітан медичної служби військової частини А0206 Іван Стаценко, який безпосередньо надає допомогу військовим, хворим на коронавірус.

Як повідомлялося, протягом 26 лютого в Україні від COVID-19 вакцинували 1713 людей. Від початку кампанії першою дозою щеплено 3051 особу.

В Україні протягом 26 лютого коронавірус виявили у 8 172 людей. 4 766 пацієнтів одужали, а 151 — помер від ускладнень. Госпіталізували 2 806 людей.

  • Від початку пандемії в Україні зафіксували 1 342 016 випадків хвороби, із яких 1 168 321 пацієнт одужав, а 25 893 — померли від ускладнень COVID-19.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

24 хв тому
У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

36 хв тому
На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

1 год тому
Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

Сенат США зобов'язав Трампа вивести війська із зони конфлікту з Іраном

1 год тому