У США оголосили номінантів на премію «Оскар»

У США оголосили номінантів на премію «Оскар»

Американська кіноакадемія оголосила номінантів на премію «Оскар».

Претендентів у 23 номінаціях оголосили в прямому ефірі актриса та переможниця конкурсу Міс світу-2000 Пріянка Чопра і співак Нік Джонас.

Список основних номінантів на премію «Оскар» є таким:

Найкращий фільм:

  • «Батько» (The Father)
  • «Юда і Чорний Месія» (Judas and the Black Messiah)
  • «Манк» (Mank)
  • «Мінарі» (Minari)
  • «Земля кочівників» (Nomadland)
  • «Перспективна дівчина» (Promising Young Woman)
  • «Звук металу» (Sound of Metal)
  • «Суд над чиказькою сімкою» (The Trial of the Chicago 7)

Найкращий режисер:

  • Томас Вінтерберг, «Ще по одній» (Another Round)
  • Девід Фінчер, «Манк» (Mank)
  • Лі Ісаак Чун, «Мінарі» (Minari)
  • Хлої Чжао, «Земля кочівників» (Nomadland)
  • Еміральд Феннел, «Перспективна дівчина» (Promising Young Woman)

Найкращий актор:

  • Різ Ахмед, «Звук металу» (Sound of Metal)
  • Чедвік Боузман, «Ма Рейні: Мати блюзу» (Ma Rainey’s Black Bottom)
  • Ентоні Гопкінс, «Батько» (The Father)
  • Гері Олдман, «Манк» (Mank)
  • Стівен Йон, «Мінарі» (Minari)

Найкраща акторка:

  • Віола Девіс, «Ма Рейні: Мати блюзу» (Ma Rainey’s Black Bottom)
  • Андра Дей, «США проти Біллі Голідей» (The United States vs. Billie Holiday)
  • Ванесса Кірбі, «Фрагменти жінки» (Pieces of a Woman)
  • Френсіс Макдорманд, «Земля кочівників» (Nomadland)
  • Кері Малліган, «Перспективна дівчина» (Promising Young Woman)

Найкращий актор другого плану:

  • Саша Барон Коен, «Суд над чиказькою сімкою» (The Trial of the Chicago 7)
  • Деніел Калуя, «Юда і Чорний Месія» (Judas and the Black Messiah)
  • Леслі Одом-молодший, «Одна ніч в Майамі» (One Night in Miami)
  • Пол Раджі, «Звук металу» (Sound of Metal)
  • Лейкіт Стенфілд, «Юда і Чорний Месія» (Judas and the Black Messiah)

Найкраща акторка другого плану:

  • Марія Бакалова, «Борат 2» (Borat Subsequent Moviefilm)
  • Гленн Клоуз, «Сільська елегія» (Hillbilly Elegy)
  • Олвія Колман, «Батько» (The Father)
  • Аманда Сейфрід «Манк» (Mank)
  • Юн Е Чжон, «Мінарі» (Minari)

Найкращий іноземний художній фільм:

  • «Ще по одній» (Another Round), Данія
  • «Куди ти йдеш, Аїдо» (Quo Vadis, Aida?), Боснія і Герцоговина
  • «Колектив» (Collective), Румунія
  • «Людина, яка продала свою шкіру» (The Man Who Sold His Skin), Туніс

Найкращий анімаційний фільм:

  • «Вперед» (Onward)
  • «Подорож на Місяць» (Over the Moon)
  • «Баранчик Шон» (A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon)
  • «Душа» (Soul)
  • «Легенда про вовків» (Wolfwalkers)

Найкращий документальний фільм:

  • «Колектив» (Collective)
  • «Кріп Кемп» (Crip Camp)
  • «Агент кротів» (The Mole Agent)
  • «Мій учитель – восьминіг» (My Octopus Teacher)
  • «Час» (Time)

Найкраща пісня до фільму:

  • Fight for You, «Юда і Чорний Месія» (Judas and the Black Messiah)
  • Hear my voice, «Суд над Чиказькою сімкою» (The Trial of the Chicago 7)
  • Husavik, «Пісенний конкурс Євробачення: Історія вогненної саги» (Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga)
  • Io Si (Seen), «Життя попереду», (The Life Ahead)
  • Speak Now, «Одна ніч у Маямі» («One Night in Miami»)

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Коментарi до запису

Останнi новини