facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Перша людина в Україні отримала обидві дози вакцини від COVID-19 — МОЗ

1x
Прослухати
--:--
--:--

В Україні одна людина повністю вакцинувалася від COVID-19, отримавши 16 березня друге щеплення.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.

Загалом 16 березня вакциною проти коронавірусу щепили 9 840 людей.

За даними МОЗ, від початку кампанії щеплено 71 923 людей, з них одну дозу отримали 71 922 людини, завершила вакцинацію одна людина.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Росіяни атакували FPV-дроном автомобіль у Херсоні: він повністю згорів, водій загинув

Росіяни атакували FPV-дроном автомобіль у Херсоні: він повністю згорів, водій загинув

50 хв тому
Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

1 год тому
Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

2 год тому
Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

2 год тому