facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У М'янмі протестувальники підпалили китайський завод

1x
Прослухати
--:--
--:--

На протестах в М’янмі сили безпеки знову відкрили вогонь по демонстрантах.

Про це передає Reuters.

Крім того, під час протестів в Янгоні підпалили завод, що належить Китаю, а також спалили китайський прапор.

За даними місцевих активістів, понад 580 людей були вбиті під час протестів у М’янмі після перевороту 1 лютого.

З тих пір загальнонаціональні протести і страйки тривають, незважаючи на те, що військові відкривають вогонь по демонстрантах.

Нагадаємо, що 1 лютого м’янманські військові затримали президента М’янми Він Мьін, державного радника країни Аун Сан Су Чжі та інших високопосадовців і ввели в країні режим надзвичайного стану на один рік.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

43 хв тому
Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

1 год тому
Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

1 год тому
На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

1 год тому