facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

За добу в Україні від COVID-19 вакцинували 14 313 людей

1x
Прослухати
--:--
--:--

За 7 квітня в Україні проти COVID-19 вакцинували 14 313 людей.

Про це поінформував глава МОЗ Максим Степанов.

Найбільше щеплень провели у Києві — 1 890, також на Дніпропетровщині — 1 530 щеплень, Львівщині — 910, Хмельниччині — 820, Запоріжжі — 810.

Читайте також: За Національним планом вакцинації, МОЗ має за місяць щеплювати щонайменше 3 мільйони людей — Радуцький

334 578 людей щеплено від початку вакцинальної кампанії, з них отримали 1 дозу – 334 576 людей. Це менше 1% населення. Завершили вакцинацію, отримали обидві дози, — 2 людини.

Вакцинація проводилась 134 мобільними бригадами з імунізації та у 692 пунктах щеплень.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

30 хв тому
Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

52 хв тому
Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

1 год тому
Стало відомо, скільки військових з Криму вже загинули на війні проти України

Стало відомо, скільки військових з Криму вже загинули на війні проти України

1 год тому