Українка Ірина Деха стала двократною чемпіонкою Європи з важкої атлетики

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Українська важкоатлетка Ірина Деха, яка виступає у ваговій категорії до 76 кг, стала абсолютною чемпіонкою Європи.

Про це повідомляють у Федерації важкої атлетики України.

Харків’янка Ірина Деха стала абсолютною чемпіонкою Європи, вигравши змагання в ривку (113 кг), поштовху (135 кг) і в сумі (248 кг).

У спільному заліку вона перемогла двох росіянок, які взяли «срібло» та «бронзу».

У медальний залік збірної України Ірина Деха принесла друге «золото», перше здобула Камiла Конотоп.

Для 24-річної важкоатлетки це друге «золото» у кар’єрі. Вона стала четвертою українкою, яка двічі ставала чемпіонкою Європи.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.