facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Києві немає потреби вчитися влітку — Кононенко

1x
Прослухати
--:--
--:--

Дистанційне навчання у Києві не переривалось, канікули були у ті терміни, коли мали бути, тому школи столиці не планують продовження навчання у перший місяць літа.

Про це в ефірі Громадського радіо розповів Юрій Кононенко, начальник головного управління шкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

«У Міністерстві зараз немає інформації про те, що заклади освіти ухвалюють рішення про продовження роботи у червні», — сказав Кононенко.

Але у деяких регіонах може йтись про продовження навчання:

«Особливо це стосується регіонів ближче до заходу України. Оскільки там дійсно була ситуація, що канікули оголошувались понаднормово.

За законом, в Україні навчальний рік починається 1 вересня і закінчується не пізніше 1 липня.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

Український боксер Олександр Усик відмовився від усіх своїх поясів (ВІДЕО)

25 хв тому
Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

Наступним етапом у Криму буде крах банківської системи окупантів?

47 хв тому
Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

Росіяни атакували мікроавтобус у Нікополі, щонайменше двоє загиблих, є поранені у важкому стані

1 год тому
Стало відомо, скільки військових з Криму вже загинули на війні проти України

Стало відомо, скільки військових з Криму вже загинули на війні проти України

1 год тому