facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Великій Британій вакцинували понал 15 мільйонів людей

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Великій Британії вакцинували понад 15 мільйонів людей — вони отримали дві дози.

Прем’єр-міністр Борис Джонсон подякував тим, хто зробив можливим таку кількість щеплень.

«15 мільйонів людей у Великобританії отримали дві дози вакцини проти COVID. Дякую всім, хто зробив це можливим. Будь ласка, продовжуйте приходити за своїми щепленнями, аби захистити себе від вірусу», — написав Джонсон.

Найбільша програма вакцинації в історії NHS продовжує бити рекорди завдяки ретельному плануванню, сказав виконавчий директор NHS Саймон Стівенс.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Рейтинг президента Польщі досяг максимальних показників на тлі загострення відносин з Україною

Рейтинг президента Польщі досяг максимальних показників на тлі загострення відносин з Україною

27 хв тому
Росіяни вдарили FPV-дроном по дорозі у Краматорську, є загиблий

Росіяни вдарили FPV-дроном по дорозі у Краматорську, є загиблий

47 хв тому
Як чат з онлайн-консультантом на сайті впливає на рівень довіри споживачів

PROMOTEDЯк чат з онлайн-консультантом на сайті впливає на рівень довіри споживачів

1 год тому
У Криму можуть виникнути проблеми з готівкою через перебої зі світлом

У Криму можуть виникнути проблеми з готівкою через перебої зі світлом

1 год тому