facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Харківська, Хмельницька та Чернігівська області вийдуть з «червоної» зони

1x
Прослухати
--:--
--:--

Опівночі 6 травня Харківська, Хмельницька та Чернігівська області вийдуть з «червоної» зони. Це означає, що регіони зможуть послабити карантин.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов у своєму Telegram-каналі.

За його словами, таке рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні 5 травня.

«Застосувати на території Харківської та Хмельницької областей обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, а на території Чернігівської області – для «помаранчевого» рівня», — уточнив Немчінов.

5 травня «червону» зону покинула Житомирська область.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

44 хв тому
Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

1 год тому
Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

1 год тому
На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

1 год тому