facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Харківська, Хмельницька та Чернігівська області вийдуть з «червоної» зони

1x
Прослухати
--:--
--:--

Опівночі 6 травня Харківська, Хмельницька та Чернігівська області вийдуть з «червоної» зони. Це означає, що регіони зможуть послабити карантин.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов у своєму Telegram-каналі.

За його словами, таке рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні 5 травня.

«Застосувати на території Харківської та Хмельницької областей обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, а на території Чернігівської області – для «помаранчевого» рівня», — уточнив Немчінов.

5 травня «червону» зону покинула Житомирська область.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Вперше українською: ATR перекладає «Історію кримських татар» та знімає документальний фільм

Вперше українською: ATR перекладає «Історію кримських татар» та знімає документальний фільм

14 хв тому
Повітряні сили розповіли, чим росіяни атакували Україну цієї ночі

Повітряні сили розповіли, чим росіяни атакували Україну цієї ночі

39 хв тому
Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

1 год тому
«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

1 год тому