facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Байден візьме участь у саміті країн-членів НАТО зі Східної Європи

1x
Прослухати
--:--
--:--

Президент США Джо Байден приєднається до віртуального саміту «Бухарестської дев’ятки, його проведення заплановане на 10 травня.

Про це повідомляє DW.

Головними темами обговорення стануть безпека у Чорноморському регіоні та ситуація довкола України.

Метою проведення саміту заявлена координація безпекових позицій країн регіону. В переговорах візьмуть участь президенти Румунії, Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччини, Угорщини, Естонії, Латвії та Литви, а також генсек НАТО Єнс Столтенберг.

У Білому домі зазначили, що у виступі на саміті Джо Байден висловить прагнення тіснішої співпраці з союзниками по НАТО у Східній Європі, у регіонах Балтійського та Чорного моря з усього спектра глобальних викликів.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

12 хв тому
Аномальна спека у Франції забрала життя 18 людей: серед загиблих — діти

Аномальна спека у Франції забрала життя 18 людей: серед загиблих — діти

45 хв тому