facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Зеленський: Україна увійде у режим paperless з 24 серпня

1x
Прослухати
--:--
--:--

Органи державної влади увійдуть у так званий режим paperless (коли послуги надаватимуться за допомогою цифрових інструментів) із 24 серпня цього року.

Про це заявив президент Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Цифровізація».

«24 серпня 2021 року Україна увійде у режим paperless, як ми й обіцяли. Ніяких паперів для державних органів. Ніхто не зможе вимагати від громадянина України папірці або будь-які довідки для надання державних послуг», – наголосив глава держави.

Він запевнив, що буде зроблено «все, аби держава без паперу існувала дійсно не на папері».

Нагадаємо, що віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у січні 2021 року заявляв, що в режим paperless Україна перейде з 1 вересня.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

Росіяни вбили на Херсонщині фахівця з розмінування міжнародної організації NPA

Росіяни вбили на Херсонщині фахівця з розмінування міжнародної організації NPA

16 хв тому
Статки Ілона Маска скоротилися до 957 мільярдів доларів

Статки Ілона Маска скоротилися до 957 мільярдів доларів

22 хв тому
ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

48 хв тому
На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

52 хв тому