![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
![Суд залишив Медведчука під домашнім арештом](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2021%2F05%2F57521648_303.jpeg&w=1366&q=75)
Київський апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту одному із лідерів «ОПЗЖ» Віктору Медведчуку. Кума Путіна підозрюють у державній зраді.
Про це йдеться у рішенні суду, передає кореспондентка Громадського радіо із зали суду.
Ухвала не підлягає оскарженню. Медведчук і далі перебуватиме під домашнім арештом до 9 липня 2021 року.
«Колегія суддів постановила залишити у силі ухвалу слідчого судді Печерського суду, який 13 травня відхилив клопотання прокурорів про застосування запобіжного заходу Віктору Медведчуку у вигляді тримання під вартою у межах досудового розслідування до 10 липня 2021 з внесенням застави у 300 мільйонів 930 гривень, та покладанням обов’язків, визначених пунктами 1,2,4,8,9 частини 5 статі 194 КПК України, та застосував запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту строком до 9 липня включно», – оголосив резулятивну частину ухвали головуючий суддя Валерій Лашевич.
До 9 липня Медведчуку забороняється цілодобово залишати будинок по вулиці Медвинській, 24, а також він повинен носити електронний браслет.
Нагадаємо, узяти Медведчука на поруки хотіли 26 нардепів — це колеги підозрюваного по фракції.
Прокурори обвинувачення вимагали змінити цілодобовий домашній арешт на тримання під вартою з можливістю застави у 300 млн гривень — це той запобіжний захід про який клопотали прокурори під час засідання у Печерському суді 13 травня. Водночас захисники Медведчука просили скасувати запобіжний захід або передати нардепа на поруки колегам з фракції ОПЗЖ.
Разом із Медведчуком на засідання прийшли нардепи Ілля Кива та Василь Німченко.
Будівля суду була під посиленою охороною кількох десятків правоохоронців. Також поряд із будівлею перебувало близько 50-ти молодиків спортивної статури та близько 20-ти журналістів.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS