![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
![Суд почав розгляд апеляції на домашній арешт Медведчука](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2021%2F05%2F187254856_1433816887010996_4047204637392191389_n.jpg&w=1366&q=75)
В Апеляційному суді Києва почали розглядати скарги захисту та прокурорів на запобіжний захід нардепу від ОПЗЖ Віктору Медведчуку.
Про це інформує кореспондентка Громадського радіо з суду.
Прокурори обвинувачення вимагають змінити цілодобовий домашній арешт на тримання під вартою з можливістю застави у 300 млн гривень — це той запобіжний захід про який клопотали прокурори під час засідання у Печерському суді 13 травня. Водночас захисники Медведчука просять скасувати запобіжний захід або передати нардепа на поруки колегам з фракції ОПЗЖ.
Біля Апеляційного суду Києва — представники «Нацкорпусу» та «Свободи». Близько 30 молодиків приїхали з нардепами від ОПЗЖ. Між групами — кордон правоохоронців. У групу молодиків жбурляли яйця, деякі потрапляли у самих правоохоронців
Фото: Ярослава Жуковська/Громадське радіо pic.twitter.com/F2nkkCWr59— Громадське радіо (@HromadskeRadio) May 21, 2021
Разом із Медведчуком на засідання прийшли нардепи Ілля Кива та Василь Німченко.
Будівля суду під посиленою охороною кількох десятків правоохоронців. Також поряд із будівлею перебувають близько 50-ти молодиків спортивної статури та близько 20-ти журналістів.
На засіданні, коли Медведчуку обирали запобіжний захід, його захист представляли 5 адвокатів, на сьогоднішньому ж засіданні одного з адвокатів замінили на адвокатку.
Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:
якщо у вас Android
якщо у вас iOS