Українець Горуна виборов «золото» чемпіонату Європи з карате

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

У перший день на Чемпіонаті Європи у Хорватії українські каратисти виграли три медалі. Українець Станіслав Горуна виборов «золото» чемпіонату Європи з карате у хорватському Поречі, передає Укрінформ.

У фіналі український спортсмен, який виступає у ваговій категорії до 75 кг, здолав 11-разового чемпіона Європи — азербайджанця Рафаеля Агаєва — 3:1.

Сьогоднішній тріумф став першим на чемпіонатах Європи як для самого Горуни, так і для українського чоловічого карате в цілому. Шість попередніх золотих медалей для України на Євро вигравали жінки.

Це третя медаль для України на чемпіонаті в Хорватії. Аніта Серьогіна (вага до 61 кг) завоювала «срібло», а Катерина Крива (вага до 50 кг) – «бронзу».