facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Із України до Індії відправили вантаж із кисневими концентраторами

1x
Прослухати
--:--
--:--

З Києва до Делі вирушив гуманітарний вантаж із кисневими концентраторами. Його супроводжують українські рятувальники.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

«На виконання розпорядження Кабінету міністрів України від 19 травня №467-р для боротьби з тяжкими наслідками пандемії COVID-19 перший рейс доправляє постраждалому населенню Індії 184 кисневі концентратори. Другим рейсом буде передано ще 216 кисневих концентраторів. Гуманітарний вантаж супроводжують рятувальники ДСНС».

На початку травня президент України Володимир Зеленський підписав указ «Про надання гуманітарної допомоги Республіці Індія» через складну епідситуацію з COVID-19 у цій країні.

Читайте також: В Індії скидали в річку Ганг тіла пацієнтів, які померли від коронавірусу

Станом на 30 травня кількість випадків зараження COVID-19 в Індії, за даними Міністерства охорони здоров’я, перевищила 27,7 млн. Померли від коронавірусу понад 322,5 тисячі людей. За минулу добу у країні виявили 147,8 тисячі інфікованих – це мінімальний приріст за останні кілька тижнів. Ще 14 травня у країні фіксували понад 300 тисяч випадків зараження.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS

Поділитися

Може бути цікаво

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

23 хв тому
США розширили санкції проти Куби

США розширили санкції проти Куби

56 хв тому
За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

1 год тому
У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

1 год тому