Євро-2020: Бельгія обіграла Росію з рахунком 3:0

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

У стартовому матчі групового етапу Чемпіонату Європи з футболу в Санкт-Петербурзі 12 червня збірна Росії програла Бельгії з рахунком 0:3. Автором двох голів був Ромелу Лукаку, останній з яких він забив за хвилину до фінального свистка.

Перший гол Лукаку забив уже на 11-й хвилині. Другий гол на 35-й хвилині забив Томас Меньє, який незадовго до того вийшов на заміну (після зіткнення Далера Кузяєва й Тімоті Кастаня).

Як повідомлялося, матч першого туру Євро-2020 між Данією і Фінляндією був перерваний. Наприкінці першого тайму знепритомнів півзахисник Данії Крістіан Еріксен.

Нагадаємо, голова Української асоціації футболу Андрій Павелко повідомив, що досяг компромісу з УЄФА з приводу форми збірної на Чемпіонаті Європи 2020 року. Павелко повідомив, що мільйонні тиражі вже виготовленої форми зможуть вільно продаватися у будь-якій країні світу і ніде не буде заборони на її продаж. Також в УЄФА погодилися взяти до відома рішення Виконкому УАФ з приводу визнання гасел «Слава Україні» та «Героям слава» офіційними футбольними символами України.